معرفی و رزومه

هنر چوب شیردل از سال 1381 فعالیت خود را از شهر مشهد در زمینه محصولات ام دی اف (MDF) آغاز نمود که اوایل، با کابینت های تمام ام دی اف، لترون، کمد دیواری، دکور منزل و میز تلویزیون همراه بوده که امروزه کابینت های مدرن و کلاسیک به روی کار آمدند که شامل ممبران ( وکیوم ) بوده و اغلب با کیفیت شرکت های تهرانی اجرا می شوند. و کابینت های کلاسیک روکش چوب  و ام دی اف خام که با رنگ های دلخواه، پلی استر و پلی اورتان انجام می شود و کابینت های مدرن هم با ام دی اف های هایگلاس ( high gloss ) ترک و ایرانی و انواع ام دی اف های مات قابل اجرا می باشد. و همچنین از ام دی اف برای دکوراسیون اماکن تجاری، فروشگاه ها و پارتیشن ادارات و پوشش دیوارکوب بانک ها و اتاق های کنفرانس و ... استفاده می گردد.

بعد از چند سال فعالیت به شهر بجنورد برگشته و با اجرای کارهای متعدد در مدت 4 سال، برای دوره ای چند ساله به صورت تخصصی در اجرای طرح های منحنی و حجمی خمیده به مشهد رفته و با " شرکت کاوشگران آفتاب " در کنار جناب مهندس زنگنه از طراحان خبره دکوراسیون داخلی که چندین سال در کشور ترکیه زندگی و ایده های اجرایی و افکار منحصر به فردی داشتند، مشغول به فعالیت بودم که  شرکت کاوشگران آفتاب در آن زمان از تمام اکسسوری های بروز دنیا مانند  بلوم ، فانتونی و ... ( قابل استفاده در سیستم آشپزخانه ) استفاده می کردند که پروژه های بسیار عظیم و خاص را در استان خراسان رضوی اجرا می کردند.

پس از گذراندن دوره های مرتبط  شغلی و کار در استان های ( تهران، هرمزگان، مازندران و خراسان رضوی )، از سال 1390 با اخذ پروانه کسب و دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای در شهر بجنورد، با مشارکت یکی از دوستان ( آقای یزدانی ) که در زمینه طراحی سه بعدی مهارت داشتند در خیابان نادر ( روبروی پارک ) با نام کابینت توسکا شروع به فعالیت نمودیم.

از همان سال در اجرای صفحات کابینت کورین ( Korean ) کار خود را گسترش داده و با کسب تجربیات لازم موفق به اجرای حرفه ای این محصول انحصاری گشتیم. بعد چندین سال کابینت توسکا به محل جدید  ( حد فاصل چهارراه باسکول و چهارراه 17 شهریور ) تغییر مکان داد و فعالیت های گسترده تر خود را که با رضایت کارفرمایان گرانقدر همراه بوده و در ( هایلایت پیج اینستاگرام ) به بخش کوچکی ازاین رضایت ها اشاره شده، ادامه داد.

 پس از اتمام فعالیت کابینت توسکا برای کسب تجربه نهایی در زمینه صنعت چوب به مشهد و نزد یکی از اساتید برجسته و انگشت شمار این صنعت ( جناب استاد حسن بازیار ) رفته و مهارت های بسیار گرانقدری را از ایشان فرا گرفته و موفق به اجرای طرح ها و پروژه های چوبی مختلف در سطح شهر مشهد شده، تا در صنعت درودگری، صنایع چوبی را نیز به تجربیات خود اضافه کرده و در اجرای کارهای ساختمانی ( پله های چوبی و منحنی )، سازه های چوبی، آلاچیق، درب های تمام چوب لابی و ورودی ساختمان ها و اتاقی نیز خدمات کامل و جامعی ارائه دهیم.

از سال 1398 فعالیت خود را به صورت جدی و با تجربیات کامل در زمینه ی ام دی اف، چوب، کورین ادامه داده و با همه احترام و ارادت نسبت به همکاران عزیز  کارهایی انجام داده ایم که بسیار دقیق انجام شده و در صورت تمایل می توانید با دیگر کارهای اجرا شده توسط دوستان مقایسه نمایید.

 با افتخار و خلاقیت در خدمت همشهریان و هم استانی های عزیزمان که کیفیت اجرای کار با ارزشی را خواهانند هستیم.